Biblioteka Starszaka #12 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

by - 24.5.21


Witajcie w nowym tygodniu!
Dziś chciałam Wam pokazać kolejne dwie części z serii Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham. Poprzednie tutaj KLIK. Przyznam, że zakwalifikowałam je sobie do kategorii Biblioteka Starszaka. Jednak kiedy je czytamy to Leoś chętnie przekręca i trzyma pozostałe książki. A podczas czytania ogarnia go radość. Tak jak wspominałam już wcześniej książki te są w mniejszym formacie, co sprawia że są bardzo poręczne. Urocze opowiastki z cudowną, minimalistyczną grafiką. Wzruszające jak fantastycznie może zostać ukazana więź rodzicielska. Ta wspaniała i bezwarunkowa miłość. Świetnie się czyta tę serię na dobranoc :) Można się wtedy przytulić po całym dniu i podziękować za wspólny czas.


Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest lato (KLIK)
Opowiastka dotyczy wyszukiwania ulubionych rzeczy w danym odcieniu. Świat staje się cudowniejszy, kiedy mamy z kim dzielić nasze odczucia. Były na przykład żółte kwiaty, błękit nieba. A jak myślicie co brązowego będzie czymś ukochanym? Zerknijcie do środka:

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest jesień (KLIK)

Tym razem przedstawiona zostaje jesień i spacer Zajączków. Dziś stawiają sobie za zadanie ściganie się z liśćmi. Dokoła było wietrznie. Niespodziewanie w łapki Małego Zajączka trafiło się kartonowe pudełko, dzięki któremu miał mnóstwo zabawy. Udało mu się nawet przestraszyć Dużego Brązowego Zająca. 

Dobrego tygodnia! :)
 

You May Also Like

0 komentarze

IG