Biblioteka Starszaka #11 - Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham

by - 31.3.21

Hej! 
Witajcie w środę, dziś cudowna kolekcja od Harperkids (KLIK) z wykorzystaniem pór roku. Bohaterami dalej są Mały Zajączek i Duży Brązowy Zając. Co więcej, są to inne opowiastki. Te książki mają mniejszy format od głównej serii, są bardzo poręczne. Mają 20 stron. Każda chwila, którą nasze Zajączki spędzają razem jest niesamowicie wartościowa. Oni sami lubią spędzać ze sobą czas, bo bardzo się kochają. Uwielbiam grafikę tych książek. Kolory są stonowane. A tekst prosty i niezbyt długi, więc idealny dla dzieci takich jak Brunek. A nawet dla trzylatków. 
Niebawem część lato i jesień :)

Zerknijcie: Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest wiosna (KLIK)
Wiosną wszystko budzi się do życia. Zajączki spacerują i podziwiają zmiany zachodzące w przyrodzie. Zajączek pozna wiele ciekawostek dotyczących zwierząt i roślin. Między innymi w co zamieni się gąsienica, czy z czego wyrośnie drzewo, co wykluje się z jajka. Świetne i proste informacje dla dzieci. A na końcu spotkacie się z pytaniem, a co wyrośnie ze mnie (czyli Małego Zajączka). Urocza opowiastka!

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest zima (KLIK)
W tej książce spotkamy się z przygodami Zajączków na śniegu. Bawią się w zgadywanki. Co ja takiego mam na myśli. Świetna alternatywa do zabawy z dzieckiem. Zerknijcie na ostatnią zagadkę (ostatnie zdjęcie) fantastyczna. Rodzicielstwo jest cudowne. A w tej serii fantastyczna relacja ojciec-syn. :)


Dobrego dnia! :)

You May Also Like

0 komentarze

IG