Biblioteka Malucha #24 Spot

by - 26.3.21

Hej Kochani! :)
Kultowy bohater Spot wraca z kolejnymi nowościami: Pierwszą Wielkanoc i Spot umie liczyć. Z tej serii mamy tylko Oto jest Spot. Nasz bohater to żółty piesek. Jest to brytyjska seria dedykowana zdecydowanie maluszkom. Poniższe książki mają klapki, gdzie znajdziemy odpowiedzi na poszczególne pytania. Świetna atrakcja dla dzieci! :) U nas nigdy nie było problemu (z Brunkiem), żeby urywał te ruchome elementy. Książki są niewielkie, poręczne i oczywiście kartonowe. 


Pierwsza Wielkanoc Spota -  (KLIK)
Piesek wyruszył na poszukiwania wielkanocnych pisanek, a razem z nim jego przyjaciółka Helen. To zajączek ukrył dla nich sześć jajek. Świetna alternatywa do wspólnej zabawy. Możemy razem z dzieckiem odnaleźć jajka. Dowiecie się czy Spot znalazł pierwsze jajko :)

Spot umie liczyć (KLIK)
Spot nauczył się nowej umiejętności, bardzo przydatnej w życiu, a mianowicie liczenia. Dzięki temu wszędzie może znaleźć i dowiedzieć się ile osób/rzeczy/zwierząt znajduje się w jego otoczeniu. Ruszamy na farmę. Tam sprawdzimy ile jest wiewiórek na drzewie, ile myszek schowało się za workami. Przyjemna książka do nauki i ćwiczenia tej umiejętności z naszymi Maluchami :)You May Also Like

0 komentarze

IG