Biblioteka Malucha #30 Nowa kolekcja bajek

by - 14.5.21

 


Hej w piątek! 
Na weekend przychodzę do Was z czymś typowo rozrywkowym. W końcu literatura ma także dostarczać uciechy w takim typowym wydaniu. :) Wyszły nowe książki z serii Nowa kolekcja bajek. My wybraliśmy  dwie. Podział (którego dokonał Starszak) był prosty -  Bing dla Leosia, Superbohaterowie dla Brunka. 

DC COMICS Nowa kolekcja bajek (KLIK)
W tej propozycji znajdziemy cztery opowiastki o narodzinach superbohaterów i ich super mocy. Każda opowiastka to inny bohater: Batman, Wonder Woman, Superman i BatGirl. Znajdziemy tutaj odpowiedzi na wiele nurtujących pytać, skąd i dlaczego tak to właśnie z nimi jest. Między innymi dlaczego Batman  ma znak nietoperza i jak na Ziemii pojawił się Superman? Książka, tak jak cała seria jest w twardej oprawie, w środku ma papierowe kartki. Sporo ciekawych ilustracji i większa czcionka do czytania. Może znajdą się czytelnicy, którzy sami przeczytają o losach bohaterów? :) 
Jest tutaj trochę walki ze złem ( w końcu to rola Superbohaterów) jednak nie jest to groźny opis. Przyjemne opowiadania dla dzieci. Pomijając chyba opis Jokera :D


Nowa kolekcja bajek - BING (KLIK)
Kolejne przygody Binga w nowej odsłonie. Naszemu Leosiowi bardzo podoba się Bing, być może dlatego że mamy pluszaka w domu. W książeczce znajdują się cztery opowiastki: Pada śnieg, Bing i wóz strażacki, Domek do zabawy, Urodziny Binga. Są to nowe historie spisane na podstawie bajki telewizyjnej. Masa ilustracji, kilka zdań tekstu. Idealna książka jako rozrywka. :) Jest ona w twardej oprawie, w środku cienkie kartki papierowe. Jest tutaj 120 stron. 
Zerknijcie do środka: 
 Udanego weekendu! :)


You May Also Like

0 komentarze

IG