BIBLIOTEKA MALUCHA #72 - Moja czytanka BING

by - 24.5.23


Witajcie w środę!
Leoś bardzo polubił się z Bingiem, jak tylko zobaczył nowe książeczki od razu musieliśmy przeczytać obydwie po kilka razy. Są to krótkie czytanki, z nowej serii Moja czytanka. Dostępna jest również w tej serii Zaginiony Skarb (My Little Pony). 

Książeczki te są małe (19x19 cm), forma oprawy zeszytowa z cienkimi stronami. Są lekkie i poręczne. Znajdziemy tutaj niewiele tekstu na dwudziestu czterech stronach. 


Bing Moja pierwsza czytanka  Malowanie (KLIK)
Nasz główny bohater koloruje farbami, dziecko dzięki temu uczy się /powtarza nazwy kolorów, rozpoznawania ich. W pewnym momencie na rysunek Binga rozlewa się woda. Pytanie co wtedy zrobi nasz króliczek. Maluchy uwielbiają malowanie farbami, stad ta historia idealnie wpisuje się w biblioteczkę malucha. 

Bing Moja pierwsza czytanka Muzyka (KLIK)
Nasz króliczek poznaje różnego rodzaju dźwięki, dzięki przedmiotom z otoczenia. Bing próbuje wydobyć dźwięki razem z Flopem. To lekcja nie tylko muzyczna, ale także ukazująca magię wyobraźni i kreatywności. coś niezwykłego z prostych rzeczy takich jak tuba z ryżem można stworzyć muzykę. Maluchy kochają różnego rodzaju dźwięki. :)Dobrego dnia!

You May Also Like

0 komentarze

IG