BIBLIOTEKA STARSZAKA #32 MINECRAFT

by - 1.6.23

 
Witajcie!
Nowości od wydawnictwa Harperkids (KLIK). Tym razem coś dla starszaków, mam w domu jednego fana Minecraft, który niedawno rozpoczął przygodę z tą grą. Dla Brunka każdą z tych książek była wielką radością i oglądał je z ogromnym zaciekawieniem. Najbardziej spodobała mu się Naklejkowa przygoda, z pewnością dlatego że mój synek uwielbia różnego rodzaju zadania i zagadki. 

Minecraft Jak to narysować (KLIK)
Ciekawy świat graficzny, to coś co szczególnie wyróżnia grę Minecraft. W tej propozycji znajdziemy masę ciekawostek jak krok po kroku stworzyć świat z tej właśnie gry. 
Książka jest w miękkiej oprawie z papierowymi stronami. Ma 128 stron i wymiar 24,6x18,9 cm. Fantastyczny poradnik zarówno dla początkujących jak i tych średniozaawansowanych. Znajdziemy tutaj pomoc jak narysować coś w perspektywie 3D, jak operować cieniem czy perspektywą. Możemy samodzielnie stworzyć różne postacie, jak również elementy świata Minecraft :)


Projekt Pszczoła (KLIK)
To już czwarta część  z serii Saga Stonesword, dla nas pierwsza. Dla Bruna coś nowego, forma przygód z jego ulubioną grą. Książka jest w twardej oprawie z papierowymi stronami. Ma wymiar 21x14,8cm. Ilustracje są tutaj czarno-białe. 
Bohaterowie mają zadanie pomóc pszczołom. By to zrobić porozumiewają się w innym świecie. Muszą odkodować wiadomości, które zostały zaszyfrowane. 


Naklejkowa Przygoda (KLIK)
Zeszyt zadań ma miękka okładkę i papierowe strony. Znajdziemy tutaj 24 strony i ponad 200 naklejek. Są także naklejki dodatkowe, których można użyć dowolnie. Wśród zadań do wykonania znajdziemy labirynt, złamanie kodów, tworzenie różnego rodzaju narzędzi przy pomocy dostępnych w Minecraft produktów, uzupełnienie obrazków/cieni odpowiednimi postaciami i wiele wiele innych. Zerknijcie sami:
Dobrego popołudnia :)

You May Also Like

0 komentarze

IG