BIBLIOTEKA MALUCHA #71 Wodne Przygody Harperkids

by - 23.5.23

 

Hej Kochani!
Dziś nowości od wydawnictwa Harperkids (KLIK) dla mniejszych dzieci. Przyznam szczerze, że dla Leonka był to strzał w 10. Zwłaszcza część o Dinozaurach, w której nawet znajdziemy podpisy z nazwami konkretnych rodzajów dinozaurów. 
Mowa tutaj o serii WODNE PRZYGODY,  z kolekcji Akademia Mądrego Dziecka. To magiczne malowanie samą wodą. Dlaczego magiczne? Ponieważ po wyschnięciu wody kartki tracą swój kolor i można rozpocząć malowanie raz jeszcze. Książki posiadają swój pędzelek, z super włosiem, idealnie sprawdza się do kolorowania. Lubię także to, że jest tutaj miejsce na odłożenie go po skończonej zabawie. Wodne przygody to nie tylko kolorowanie, ale rownież zabawę w szukanie i liczenie. Na każdej rozkładówce znajdziemy jakieś zadanie do wykonania. Zdecydowanie muszę także zwrócić Wasza uwagę na przepiękne i intensywne kolory w tej książce. O które ciężko czasem w takich właśnie wodnych książkach/zeszytach ćwiczeń. 

Z danych technicznych książka ta jest kartonowa, z zaokrąglonymi rogami. Posiada 10 stron. Jej wymiar to: 26x22 cm. My posiadamy dwie z całej serii. Dostępna jest również część o jednorożcach. 

Zerknijcie sami do srodka:

Dinozaury (KLIK)


Przyroda (KLIK)You May Also Like

0 komentarze

IG