BIBLIOTEKA STARSZAKA #29 Kwietniowe nowości Harperkids

by - 5.4.23

 

Witajcie!
Dziś coś z biblioteki starszaka. Nasz Leoś jeszcze nie potrafi skupić się na dłuższym tekście, więc te propozycje znajdują się w Brunkowej biblioteczce. 
Mowa o kwietniowych nowościach od Harperkids (KLIK).


Cuda w lesie (KLIK) 
Jest to książka z serii Opowieści 5 minut przed snem. ma format 27x21 cm, posiada twardą oprawę i papierowe strony z większą ilością tekstu. Premiera nastąpi 12.04. Większość dzieci już od wczesnego etapu rozwoju jest zafascynowanych otaczającym nas światem. Tym bardziej żywymi stworzeniami i roślinnością. Poniższa lektura idealnie wprowadzi Starszaki w bajkowy świat flory i fauny. Rozwinie wyobraźnię i ukaże niesamowite ciekawostki na koniec każdego rozdziału. Znajdziemy tutaj wierszowane opowieści. Dodatkowo przyznam, że ta grafika jest cudowna. Stonowana i przepiękna!
Zerknijcie:


Wynalazki roślin (KLIK)
Seria Akademia Mądrego Dziecka dla Starszaków zaprezentowała książkę o twardej oprawie, papierowych stronach i wymiarze 27,6x 23,5 cm. Znajdziemy tutaj 80 stron wiedzy i niesamowitych ciekawostek.  Jest w niej bardzo dużo tekstu. Dzięki tej lekturze możemy poznać co dokładnie zawdzięczamy roślinom i przyrodzie. Idealna propozycja dla pasjonatów i miłośników tej dziedziny. Książka ta pobudza różne sfery nauki. Grafika swietnie ożywia i wzbogaca tekst. 
Zerknijcie sami:
Dobrego dnia!


You May Also Like

0 komentarze

IG