BIBLIOTEKA MALUCHA #67 Zabawy z dźwiękiem

by - 3.4.23Witajcie Kochani, 
w nowym tygodniu chciałabym zaprezentować Wam nowości od wydawnictwa Harperkids (KLIK).  Premiera już 12 kwietnia. Obecnie dostępne są w salonach EMPIK i na empik.com.
Jest to seria Zabawy z dźwiękiem - Akademia Mądrego Dziecka. Książki, dzięki takim właśnie urozmaiceniom, zdecydowanie uatrakcyjnią dzieciom czytelnictwo. Możemy przekształcić zwykłe czytanie w coś na kształt zabawy z książką. Co zachęci nawet najwiekszych uparciuchów. 

Od technicznej strony: książki te mają wymiar 20x20cm, twardą okładkę, zaokrąglone rogi i kartonowe strony. Świetne już dla najmłodszych. Na końcu znajdziemy przełącznik. 

Seria ta ma jeszcze dwie pozycje, prócz pokazanych poniżej: Przyjęcie u piratów i Leniwcu, pośpiesz się.

Zerknijcie do naszej biblioteczki:

Rakieta startuje! (KLIK)
Znajdziemy tutaj rakietę i grupę astronautów.  Ruszają oni w kosmos. Trwa wielkie odliczanie w centrum kontroli lotów. Spotkamy tutaj także czerwone ufoludki. :) 


Ciszej! (KLIK)
Bohaterem naszej lektury jest lew, który szuka odrobiny spokoju, by po prostu odpocząć. Zwierzęta, które stają na drodze Lwa niestety są bardzo głośne. Każdego z nich bohater prosi o zachowanie ciszy. Dzieci na każdej rozkładówce otrzymują podpowiedź kolorystyczną, który przycisk aktualnie nacisnąć w dolnej części strony. Każdy z nich ma inny kolor. Nasz lew dba o swoje dziecko, które właśnie zasnęło. :)
Dobrego dnia!

You May Also Like

0 komentarze

IG