Primigi - buty dla Brunka

by - 5.10.21

 Fabryka bucika - PRIMIGI granatowe sneakersy (KLIK)

Jesień rozpoczęta bardzo miło, a to za sprawą powyższych butów. Chciałam pokazać Wam nowy element  Brunkowej garderoby. Obuwie to sprawdzi się idealnie zarówno na teraz, jak i na wiosnę. Są to granatowe sneakersy z amortyzacją. Z zewnątrz pokryte naturalną skórą nubukową. Wkładka jest skórzana i wyprofilowana. Natomiast podeszwa antypoślizgowa, elastyczna z systemem Shock Absorber (jest to pochłanianie wstrząsów podczas uderzeń pięty o podłoże). Dla przedszkolaków dobre jest także zapięcie występujące tutaj - rzepy. Dla mnie ważna jest także wkładka wewnątrz, ponieważ Brunek ma tendencję do potliwości stóp. Dzięki temu, że jest ona skórzana ta potliwość jest ograniczona. :)

Primigi to włoska marka obuwia dla dzieci. Zajmuje się tym od 1976 roku. Buty wybierane są nie tylko przez włoskie mamy, ale przez rodziców na całym świecie. Znajdziemy tu obuwie takie jak: śniegowce, trzewiki czy sneakersy.  Modele są adekwatne do dzieci w każdym wieku, nawet dla maluchów, które postawiły swoje pierwsze kroki. Włoska jakość połączona ze świetnym designem. Materiały, które zapewniają i bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój stóp. 


Brunowi spodobał się także ich wygląd. Były to pierwsze buty, które wpadły mu w oko na stronie internetowej Fabryki Bucika (KLIK). Musicie przyznać, że wyglądają fantastycznie, są granatowo-białe. Dodatkowo mają także wstawki błękitnego. 
You May Also Like

0 komentarze

IG