DUMEL - kolekcja dla malucha

by - 6.11.20       
  Chyba nie muszę już przedstawiać Wam marki DUMEL. Zbliżają się święta, może macie wśród znajomych czy rodziny malucha. Przed Wami parę zabawek/przytulanek z nowej kolekcji. Są one przeznaczone dla dzieci już od narodzin do około 6 miesiąca. 

A mianowicie:
Zawieszka Krówka CLARA KLIK
Krówka jest wykonana z różnego rodzaju materiałów. Stąd stymulacja zmysłu dotyku. Dzięki zawieszce może być ona umieszczana zarówno przy wózku, jak i foteliku/nosidle. Świetnie sprawdzi się podczas spaceru czy jazdy samochodem. Kontrastowy wzór i kolorowe inne elementy np.: gryzaki uatrakcyjnia tę zawieszkę. Już nie mogę się doczekać aż Leoś zacznie łapać w rączki swoje zabawki.

Kocyk Krówka KLIK
W główce krówki znajduje się grzechotka, dalej w jej uszach są elementy szeleszczące podczas dotyku. Dodatkowo na bokach kocyka są doszyte kolorowe materiały, które mają na celu stymulować dotyk. Jest także miękki gryzak w kształcie listka. Jak to krówka, dlatego ma łaciate ciałko, stąd też taki materiał. Jest on miękki i miły w dotyku co z pewnością sprawi, że przytulanka zostanie z maluchem na dłużej. 

Aktywna Spirala Pogodni Przyjaciele KLIK 
Spirala, która zawiera w sobie kilka elementów między innymi 
Można ją zaczepić między innymi przy szczebelkach w łóżeczku. Jest wykonana z różnego rodzaju materiałów, między innymi z szeleszczących elementów, są kolorowe gryzaki. Posiada kolorowe sensoryczne elementy wszyte dookoła. Pogodni przyjaciele czyli: księżyc, słońce, tęcza, chmurka. Są piszczałki, lusterko, taka jakby grzechotka. Podczas potrząsania Leoś bardzo się śmieje :) zerknijcie na wszystkie zdjęcia. 

You May Also Like

0 komentarze

IG