Mamabrum - drewniane zabawki

by - 11.11.20


                 Kochani, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, chciałam przedstawić Wam kolejne propozycje na prezenty, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci. Są to zabawki, w których każde dziecko się odnajdzie, bo przecież kto nie lubi odgrywania ról? 
Oczywiście na stronie sklepu MAMABRUM (KLIK) znajdziecie różne warianty np. kuchni czy warsztatu, ja prezentuje te, na które my się zdecydowaliśmy. :)


Drewniana kuchnia z akcesoriami: garnuszki, sztućce i fartuszek.  KLIK
My dodaliśmy do niej wszystkie produkty, które Brunek zgromadził do tej pory. 
Kuchnia jest łatwa w montażu i lekka. Ma 84cm wysokości i 60cm szerokości. 
Tak jak widać na zdjęciu jest tutaj piekarnik, mikrofalówka, dwa palniki, działające pokrętła.
Drzwiczki są magnetyczne, świetnie się to sprawdza, zwłaszcza przy maluchu w domu. 
Cudownie też wygląda fartuszek, zerknijcie sami :) 
Mnie dodatkowo podoba się w tej kuchni to że z boku są półki, w piekarniku także są półki. 
Na wszystko znalazło się miejsce. Zerknijcie:Brunio od rana zaczyna zabawę :) Fartuszek służy mu także do zabawy w stragan, pomaga w pełnieniu roli sprzedawcy. 
Obecnie w sklepie znajdziecie Mały stragan (na wzór tego naszego większego) KLIK
i Warzywniak z nowościami (kasą i terminalem) KLIK
Nasz stragan znajdziecie poniżej opisu: (oczywiście także dostał swoje dodatkowe akcesoria zgromadzone już wcześniej). Jest to chyba  ulubiona zabawka Brunka, przekształca ją a to w sklep, a to w bazę a to w garaż/warsztat/myjnie samochodową :) Wyobraźnia dziecka nie zna granic. Na tabliczce wtedy piszemy otwarte/zamknięte/myjnia/garaż itd. Niesamowite ile funkcji może mieć jedna zabawka. Dodatkowo z pewnością sprawdziłaby się jako teatrzyk.


Dalej spełnieniem marzeń Brunka był warsztat z tablicą. Swój pierwszy warsztat (plastikowy) lekko zniszczył. Był on niski, więc kiedy synek już urósł bawił się na siedząco przy nim. Teraz wielka radość dla niego, że zwyczajnie podchodzi i może bawić się nim na swojej wysokości. Podobają mu się także koszyczki na gromadzenie rzeczy. Bardzo dużo akcesoriów takich jak śrubki, deseczki czy młotek/śrubokręty/piła/miarka było dodanych do zestawu. Obecnie alternatywą dla naszego warsztatu jest kilka innych - KLIK

Ostatnią naszą propozycją będzie Lotnisko KLIK
Bruniowi najbardziej spodobał się parking na lotnisku i winda dla samochodów.
Znajdziemy tutaj trzy poziomy, sporo akcesoriów w zestawie, między innymi: samochodziki, helikopter, samolot (plus pas startowy), ciężarówka z bagażami, trzy figurki. 
Tym zestawem bawi się Brunek także podczas zabawy drewnianymi torami, tworzy wtedy małe miasto. Świetnie się to sprawdza u nas :) 
Mam nadzieję, że i Wy znajdziecie coś dla siebie w sklepie Mamabrum. :) 
Miłego tygodnia.


You May Also Like

0 komentarze

IG