Biblioteka malucha #15

by - 2.6.20

Hej we wtorek!
Dziś chciałam Wam pokazać nasze nowości od wyd. Mamania (KLIK)

Kuku i supertata  (KLIK)
Jeśli na bieżąco czytacie mojego bloga na pewno znacie już chłopca Kuku i jego przygody. Teraz historia opowiada o byciu superbohaterem, jako postaci podczas zabawy. Jednak Kuku odkrywa, że superbohaterem jest także jego Tata. To dzięki niewidzialnej pelerynie ochrania i dba o syna.
Cała seria książek z Kubu jest pełna wzruszeń i przepełnia się miłością.
Zerknijcie niżej:Zupełną nowością jest dla nas seria Max i Królik , choć połączenie autorki i ilustratorki znamy z innej serii. Teraz poznajemy chłopca Maxa, króliczka i ich historie.
Pierwsza z nich Babka ze złością (KLIK) przedstawia jeszcze koleżankę chłopca - Ginger. Dziewczynka podczas zabawy zrobiła coś co nie spodobało się chłopcu. Tak między nimi powstała złość. Dzięki pomocy mamy znajdują wspólne rozwiązanie na rozładowanie napięcia.

Druga Na nocnik start (KLIK) ma swoją premierę już jutro.
Max wraz z Ginger bawią się w ogrodzie, chcą urządzić wyścigi i sprawdzić, kto szybciej biega. Jednak jak to zrobić szybko kiedy pielucha uwiera podczas biegania? Ginger pożycza żółty nocnik chłopca, szybko załatwia swoją potrzebę i może ruszać. W końcu i Max decyduje się założyć wygodne majteczki i ruszyć jeszcze raz na wyścig.
Świetna propozycja na czas odpieluchowania.


Dobrego tygodnia :)

You May Also Like

0 komentarze

IG