Kocyk personalizowany od Name me

by - 21.5.20

Hej!
Szukacie pomysłu na prezent z okazji narodzin maluszka? Świetnie trafiliście. To zarówno pamiątka, jak i podręczny, przydatny kocyk.
Firmę Name me (KLIK)  poznałam jeszcze będąc w pierwszej ciąży. Brunek nie ma takiego kocyka, więc pewnym było, że drugie maleństwo będzie go mieć. Jest to polska marka, która cudownie wyróżnia się wśród innych.

Kocyki są minimalistyczne, a to co mnie urzekło to możliwość ich personalizacji. (imieniem dziecka, całą metryczką urodzenia, można wybrać także kolor napisu ). Wymiary kocyka to około 70x95cm. Kocyki są uszyte z 100% z bawełny. Posiada certyfikat OEKO - TEX 100. Są bezpieczne dla maluszków. Miłe w dotyku. A w dodatku pięknie zapakowane. Mogą od razu być podarowane jako prezent.

My zdecydowaliśmy się na kocyk personalizowany o gwiazdkowym wzorze wraz z imieniem Leoś.
Kocyk już czeka na swojego właściciela.
Do wyboru jest naprawdę wiele wzorów: serduszka, wieloryby, mapa świata itp.
Zerknijcie sami:

Co więcej, mamy także niebrudzący zestaw do stworzenia odbicia stópki/nóżki (KLIK).
Jest w kolorystyce firmy i co więcej nie brudzi się przy tym nikt, dzięki specjalnej folii z tuszem. Będzie to pamiątka na całe życie. Warto wykonać takie odbicie do maksymalnie pół roku dziecka, ze względu na wielkość folii i ramki dołączonej do zestawu (powierzchnia do odbicia stópki ma około 9,5x6cm). Oczywiście, jest możliwość przyłożenia takiej folii do na przykład pamiątkowego albumu.

Dobrego tygodnia :) 

You May Also Like

0 komentarze

IG