Odkurzacz pionowy Zonder Verti od Zeegma

by - 14.5.20     Hej Kochani, 
chciałabym pokazać Wam odkurzacz pionowy Zonder Verti od Zeegmy (KLIK)
     Używam go od ponad dwóch tygodni, dlatego chciałabym opisać Wam jego zalety. Zdecydowanie uwielbiam ten odkurzacza za to, że jest bezprzewodowy, sprawia to że naprawdę jest bardzo podręczny. A co dla mnie ważne teraz w okresie ciąży to, że jest naprawdę lekki. Obecnie spędzamy więcej czasu w domu, ze względu na epidemię, zamkniętą uczelnię i przedszkole. Co za tym idzie, nasz dom częściej wymaga sprzątania. Po ciastolinie, po wyrzuceniu dawno nieużywanych zabawek z pudełka, po przybiegnięciu z plaży czy po prostu z podwórka. Nawet po zjedzeniu bułki na śniadanie. Jest naprawdę wiele sytuacji, w których podręczny pionowy odkurzacz się sprawdzi. Szybko można wytrzeć podłogę, a dzięki tej podręcznej mniejszej wersji, także i kanapę/fotel. Metalowa rura jest dość wysoka, więc nawet nie muszę się schylać. Odkurzacz posiada dwa tryby pracy eco i turbo. Na programie eco jest w stanie pracować około 40 minut bez przerwy. Szczerze ani razu nie wykorzystałam całego tego czasu na raz.  Odkurzacz jest bezworkowy.
       Dodatkowo posiada uchwyt do przymocowania na ścianie, więc prezentuje się znakomicie. Dzięki Zonder Verti mamy możliwość mopowania na mokro. W zestawie dołożona jest nakładka i dwa wkłady do mopa. Można odkurzać i myc jednocześnie :D
       Oprócz zestawu do mopowania jest także nakładka szczelinowa, płaska, do powierzchni miękkich. Nie miałam wcześniej takiej szczelinowej, świetnie sprawdza się za komodą czy łóżkiem Brunka. Ledowe diody podświetlają podłogę, dzięki czemu widać wszystkie brudki zdecydowanie lepiej. A dzięki turboszczotce dobrze radzi sobie z dywanami i chodnikami. Ten u Bruna zawsze odkurzalam na kolanach 😅 teraz już nie muszę. Nawet Brunek świetnie sobie radzi z odkurzaczem pionowym. Szczerze mówiąc jak widzę okruchy od razu je sprzątam. Teraz mogę to robić z wygodą i większa radością. :)  Ten odkurzacz sprawdzi się także w samochodzie. 
Zerknijcie sami :)


Dobrej nocy! :)

You May Also Like

0 komentarze

IG