ZABAWKI #1

by - 7.3.20

   


         Firmę Marioinex poznałam na Zabawce Roku 2019 podczas edycji jesiennej. Proponują Oni różnego rodzaju i wielkości klocki. Każda z propozycji jest naprawdę innowacyjna. A jakość wykonania tych klocków zachwyca na każdym kroku.
Klocki te wpływają na rozwój motoryki małej, są idealnym budulcem wyobraźni przestrzennej i myślenia przestrzennego, rozwijają pamięć wzrokową, budują analizę i syntezę wzrokową.

Chciałabym przedstawić Wam jakie produkty od Marioinex udało nam się zgromadzić.

Mamy duży zestaw budowniczego z serii Mini Waffle (KLIK). Są to klocki kratki do składania, w zestawie jest 144 elementów. Seria przeznaczona od 3 roku życia. Brunek o wiele bardziej zaciekawił się Mini niż Micro Wafflami. Przy składaniu budowli pomagałam mu, łatwiej przyszło mu składanie taczek i koparki. Zerknijcie jak świetnie wygląda ten zestaw. Synkowi spodobała się otwierana brama.Micro Waffle  (KLIK)
Jest kilka zestawów do wyboru, liczba klocków i rzecz/postać do ułożenia się różnią.
My mamy zestaw z Piratem (230 elementów), Wiewiórką (150 elementów) i Żółwikiem (80 elementów). Dodatkowo każdy zestaw posiada dwustronną podkładkę z wzorem do  ułożenia, po drugiej stronie są białe kratki, gdzie można samodzielnie ułożyć swój wzór.

  Ostatnimi zestawami jakie mamy to klocki Classic (KLIK) 


You May Also Like

2 komentarze

  1. Sama konstrukcja elementów wydaje się bardzo prosta, ale pewnie tak jak w przypadku większości klocków możliwości składania jest dużo i sporo zależy od kreatywności układającego ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj tak to prawda, dzięki tej macie o wiele prościej dziecku układa się podany wzór :)

      Usuń

IG