Puzzle #2

by - 15.3.20Nasza kolekcja Pucia, zdecydowanie Bruno polubił całą serię. Przecież to ulubiony książkowy bohater. Był czas, że Pucio był czytany po kilka razy dziennie.  

              Ostatnie nowości to Domino (wszystkie puzzle, gry Pucia, tak jak książki; wydane zostało przez wyd. Nasza Księgarnia KLIK). Po jednej stronie przedstawione są postacie, po drugiej kropki oznaczające cyfry jak na kostce. Dzieci uczą się zasad gry w domino w świetny i przyjemny sposób. Gra przeznaczona jest dla dzieci 2+, tak jak większość w tej serii. 
       Następna propozycja to Gdzie to położyć (KLIK) także przeznaczona dla dzieci 2+ . Gra zawiera kilka większych plansz z pomieszczeniami, które możemy znaleźć w domu. Dodatkowo są małe żetony z przedmiotami do uzupełnienia tych właśnie plansz, rozmieszczenie ich według dzieci i ich spostrzegawczości. Logiczne myślenie świetnie tutaj się rozwija. SY-LA-BY  (KLIK) - wyd. Nasza Księgarnia
to gra edukacyjna, składa się z dwóch talii kart ze spółgłoskami (trudniejsza wersja dla zaawansowanych graczy) i sylabami. Dodatkowo dołożona jest instrukcja z zabawami o dwóch poziomach trudności. Świetne uzupełnienie nauki czytania. Tworzenie słów, utrwalenie sylab i ich synteza. Dobrego wieczoru!  

You May Also Like

0 komentarze

IG