wooden details

by - 27.2.19

Od zawsze podobały mi się drewniane dodatki w pokoju dziecięcym, jednak wyglądały one lepiej w czyichś wnętrzach, niż w moich wyobrażeniach. Dlatego postanowiliśmy z mężem postawić na drewno w innych domowych pomieszczeniach, między innymi w kuchni, w salonie czy w łazience. Z czasem, malutkimi krokami udało mi się stworzyć przytulny kącik naszego synka. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. Parę dodatków chciałabym pokazać tutaj. Zerknijcie sami.

Pierwszym takim dodatkiem, który zaistniał u Brunka w pokoju była lampka ciuchcia od  DREAM WOODS - KLIK TU . Mimo że Brunek nie potrzebuje światła podczas zasypiania, świetnie sprawdza się podczas wieczornego czytania książek przed snem.
  Drugą lampką w pokoju Bru jest chmura od UNKY DSG - KLIK TU . Umila nam ona chwile dzięki regulowanemu natężeniu światła. Brunek zdecydowanie był zachwycony, kiedy po raz pierwszy zobaczył tę sztuczkę.Uwielbiam półeczkę od LOV wood KLIK TU - idealnie dopasowuje się do klimatu tipi, ze względu na swój kształt.


Jeśli jesteśmy już przy tej firmie, chciałabym pokazać Wam, że są oni fantastyczni, ze względu na wykonanie zaproponowanego przeze mnie przedmiotu, a mianowicie wieszak.Jak widzicie od razu przejdę do zajączkowego krzesełka od Mozalki KLIK TU . Wybór kolorystyczny był dla mnie oczywisty. Musimy jeszcze dopasować do niego jakiś większy stolik.
Na zdjęciu jest także kosz z ikei wykonany z trawy morskiej, trzymamy w nim wszystkie kocyki Brunka.

Bardziej ruchomym elementem w pokoju jest balance board od Creatimber KLIK TU  U nas pełni przede wszystkim funkcję zabawy. Zalety takiej deski: wspieranie dużej motoryki, wzmacnianie czucia głębokiego (tzn. bez patrzenia wiemy jak ułożone są nasze kończyny), możliwość ćwiczenia równowagi, zjeżdżalnia (gdy deska jest oparta o kanapę), może służyć do leżenia. U nas pełni również funkcję zjeżdżalni dla samochodów.
Drobniejszymi elementami Brunka wystroju jest drewniany wieszaczek od Chmura design KLIK TU
i klocki z literkami tworzącymi imię od decoupage moja pasja - KLIK TU . Proporczyk od Shooshoo KLIK TU, także z imieniem, marzył mi się już odkąd Bruno się urodził. Teraz zajął zaszczytne miejsce na domku Brunka. To znaczy na tipi, który kolorystycznie idealnie wpasował się do pokoju mojego chłopca. Tipi znajdziecie u Fifishop KLIK TU  Kolejnym elementem od wspominanego wcześniej Dream woods jest napis Books - oznaczający naszą czytelnię.  Obok czytelni mamy plakaty oprawione oczywiście w drewniane ramki, które są z ikei.

(Plakaty dostępne na lecibocian.pl i artmini.pl)


Jak więc widzicie przez te ostatnie miesiące udało nam się trochę tych drewnianych dodatków zgromadzić, co cieszy mnie ogromnie.  Mam nadzieję, że choć trochę Was zainspirowałam. Zauważcie, że większość z tych rzeczy ma możliwość dowolnej personalizacji. Nie tylko świetny dodatek, ale i pamiątka, czy pomysł na prezent.
Buziaki!

You May Also Like

0 komentarze

IG