lab4baby

by - 19.1.19

                       


             Tworząc wyprawkę dla Bruna ominęło mnie klika perełek dla maluszków. Nie znałam wielu fantastycznych produktów i tworzących ich firm. Między innymi kosmetyki, które teraz są dostępne.

             Mimo że Brunek nie nosi już pieluszek, jego pupa bywa zaczerwieniona. Z pomocą przychodzi nam seria Lab4Baby ze swoją maścią ochronną zawierającą pantenol, który chroni skórę przed odparzeniami. Dodatkowo maść została wzbogacona o kilka innych składników, między innymi: olej z migdałów, awokado, lanolinę, witaminy A+E.
                   Delikatne chusteczki nawilżane H20 wipes składają się wyłącznie z naturalnych składników, by dbać skórę niemowląt i dzieci. Zawierają także hypoalergiczną formułę minimalizującą ryzyko powstania alergii i skłonności do podrażnień. Te naturalne składniki to ultraczysta woda, ekstrakt z pestek grejpfruta, gliceryna, witamina C. Oczyszczają i wygładzają skórę niemowlaków i starszych dzieci. 


Odsyłam Was do sklepu - KLIK -         Zerknijcie na informację, że są to produkty już od pierwszego dnia życia. 
Wiem, że znajdą się z pewnością w mojej kolejnej wyprawce. :)  Już teraz jestem zadowolona z efektu stosowania tych produktów.

You May Also Like

0 komentarze

IG