Biblioteka Malucha #44 - Pierwsze bajeczki AMD

by - 8.2.22

 


Witajcie Kochani :)
Styczeń przeleciał nam bardzo szybko. Jesteśmy w oczekiwaniu na nasz najmłodszy Skarb. Wszystko teraz kręci się wokół przygotowań. :) 

Dziś chciałabym podzielić się z Wami nowościami od wydawnictwa Harperkids (KLIK). Jest to seria Akademia Mądrego Dziecka, nowy cykl pt.: Pierwsze bajeczki. Chciałabym pokazać Wam dwie, które zasiliły naszą biblioteczkę. Miały swoje premiery pod koniec stycznia bieżącego roku. Świetna propozycja dla najmłodszych czytelników. Leoś jest zachwycony! :)

Pierwsza z nich to Dzień dobry, traktorku! (KLIK)
Książki z tej serii są kartonowe, mają wymiar 17x17cm. Dla bezpieczeństwa dla najmłodszych zastosowano tutaj zaokrąglone rogi. Przyjemna grafika, dotycząca życia na wsi i pracy jednej z maszyn rolniczych. Dzieci, zwłaszcza te mniejsze uwielbiają tematykę zwierząt gospodarskich. Leoś właśnie wchodzi w ten etap. Opowiastka ta dotyczy pracy traktora w ciągu dnia na wsi. Między innymi zetkniemy się z oraniem pola, zwożeniem belek siana itp. :) 
Zerknijcie sami: Dzień dobry, niedźwiadku! (KLIK)
Prosta historia opowiadająca dzień z życia niedźwiadka. Zabawa z mamą, łapanie pożywienia na śniadanie czy obiad. Ruchome ilustracje dodają niesamowitej zabawy w przypadku najmłodszych dzieci. Jak również usprawniają motorykę małą maluchów. Leoś także zaczął próbować swoich sił z tego rodzaju książeczkami. Świetny sposób na aktywizacje tych małych rączek :)
Zerknijcie do środka:


Dobrego tygodnia :) 

You May Also Like

0 komentarze

IG