Pomysł na prezent #1 - Zabawki interaktywne Vtech - Trefl toys

by - 8.11.21

 


Hej Kochani! :) 
W nowym tygodniu chciałabym ruszyć z postami odnośnie pomysłów na prezent, bo przecież już niebawem staniemy przed wyborem upominków dla najmłodszych na Mikołajki/Święta Bożego Narodzenia. 

Dziś przychodzę do Was ze świetnym pomysłem Zabawek Interaktywnych, nowy model Garażu z serii Autka Tut Tut, jak również Pierwszy słownik przedszkolaka od @vtech_polska (IG). (KLIK strona oficjalna Vtech). Jestem zachwycona przede wszystkim ich jakością. Nieraz po złożeniu zabawki, które miał Brunek szybko się rozpadały (spirale, zjeżdżalnie z autami itp.). Tutaj Leoś przetestował je dokładnie, ruszając garażem na wszystkie strony. Złożenie zajęło nam krótką chwilę i już dzieci mogły ruszyć do zabawy. Garaż zrobił u nas prawdziwą furorę. Leosiowi spodobały się najbardziej zębatki i kolorowe przyciski. Natomiast Brunkowi winda i podnoszone bramki. Znajdziemy tutaj też 9 punktów, które rozpoznają wszystkie samochodu z tej serii. Dodatkowo do garażu otrzymujemy autko - Holownik. Masa zabawy na długi czas :) Już zapatrujemy się na zakup dodatkowych aut. 

Słownik uczy ponad 100 słów w dwóch językach: angielskim i polskim. Przydaje się zarówno dla Leosia, jak i dla Brunka, jako przypomnienie słówek w obcym języku. Strony są specjalnie zaprojektowane, by po dotknięciu danego obrazka działało dane słowo. Podręczny format świetnie się sprawdza. Kategorii w środku Słownika jest naprawdę wiele, a w nich najbardziej znane produkty/rzeczy w danej dziedzinie. 

Zerknijcie sami:  You May Also Like

0 komentarze

IG