Nosidło ergonomiczne Margareet od Lionelo

by - 14.9.21
Witajcie we wtorek :) 
Tak jak widzieliście na moich stories, po raz pierwszy nosidło ergonomiczne od Lionelo Margareet (KLIK)  zabraliśmy ze sobą na wakacje. To był strzał w dziesiątkę. Droga na plażę trafiła się przez lasek, natomiast by oddalić się trochę od skupiska ludzi szliśmy po piasku- dzięki nosidełku mogłam mieć Leosia przy sobie i czuć ogromną swobodę, a nie ciężar. To niesamowicie wygodne rozwiązanie. Nie tylko wolne ręce, ale również symetryczne obciążenie dla nas i dobra pozycja dziecka. Co więcej, nosidło posłuży bardzo długo, aż do momentu kiedy dziecko osiągnie wagę 20kg - Także jest to produkt wart zakupu właśnie ze względu na czas użytkowania. Można nosić Malucha w trzech pozycjach, tak jak my na zdjęciu, na plecach i z przodu kiedy dziecko przodem patrzy na świat. Nosidło Margareet dostało opinię „zdrowe dla bioderek” od IHDI. My mamy odcień Urban Grey.  

Dodatkowo znajdziemy tu także kapturek podtrzymujący główkę dziecka. Sprawdzi się zarówno by osłonić od wiatru, czy kiedy dziecko przyśnie. My używaliśmy go latem, pewnie zastanawiacie się czy nie grzaliśmy się w nim? Otóż nie, dzięki wysokiej jakości bawełny jest przepływ powietrza. Tak byśmy mogli czuć się swobodnie. Szeroki pas biodrowy ma podwójne zabezpieczenie. Leoś już samodzielnie wtedy siedział, więc tym bardziej zdecydowaliśmy się na nosidło a nie chustę. 

Nie wyobrażam sobie naszego wyjazdu bez tego nosidła :) 


Na stronie producenta dostaniemy także informację:
Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

To już nasz kolejny produkt od marki Lionelo. Jak zawsze, jestem bardzo zadowolona :)
Dobrego popołudnia :)  


You May Also Like

0 komentarze

IG