Biblioteka Starszaka #15 Zadania z naklejkami Harperkids

by - 28.6.21

 

Hej w poniedziałek!
Dziś kolejna propozycja od wydawnictwa Harperkids (KLIK) na umilenie wakacyjnych chwil. Różnego rodzaju zadania, kolorowanki, porcja naklejek. Czyli to co dzieci lubią najbardziej, dodatkowo ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek. U nas na pierwszy rzut lecą Kotociaki, Brunek totalnie je uwielbia. Jego ukochana maskotka to także kotek. Takie zadania to nie tylko frajda, ale także usprawnianie motoryki małej u dzieci, spostrzegawczości, czy ćwiczenie koncentracji. Cena tych książeczek jest nie za wysoka, na stronie wydawnictwa jest wiele ciekawych propozycji i promocji na tego rodzaju aktywizujące książki.

Koloruj i naklejaj Kotociaki (KLIK)
Miękka książeczka o wymiarach 21x29,7cm. 
Pełna zabawy i ciekawych opowiastek. W środku masa kolorowania, można również odnieść się do  podanego wzoru. Obrazki są spore, krawędzie dobrze widoczne, przez to nie sprawiają aż takiej trudności w kolorowaniu. Nie znajdziemy tutaj zadań, wyłącznie naklejki. Bing - Zabawy i zadania z naklejkami (KLIK)
To także miękka oprawa, o formacie 21x29,7cm. 
Mamy tutaj szereg zadań, między innymi dopasować cienie, rysować po śladzie, naklejanie w odpowiednim miejscu, nauka kolorów, odnajdowanie pary i wiele innych ciekawych aktywności. Świetna zabawa gwarantowana :) 

Dobrego tygodnia :) 
U nas od czwartku Brunko ma wakacje. Będzie ciekawie :)

You May Also Like

0 komentarze

IG