Kolekcja DUMEL - starszak

by - 26.10.20
 Hej Kochani!
Niedługo Mikołajki i Święta, pewnie będziecie rozglądać się za prezentami. Przychodzę ze świetną alternatywą. Między innymi z grą i zabawką głównie dla chłopców w wersji XXL. 


Straż Pożarna XXL - KLIK  
Świetnie odwzorowuje prawdziwy samochód straży, zawiera między innymi pachołki, ruchomą drabinę z koszem. Co Brunkowi sprawiło największą radość to oczywiście armatka wodna, dzięki zbiornikowi, który znajduje się w bagażniku, woda trafia do armatki. Oczywiście znajdziemy tutaj także prawdziwe dźwięki i światła, które umilają zabawę. Zabawka jest przeznaczona od 3 roku życia, jednak podczas nalewania wody i mocowania zbiornika warto pomóc dziecku. :) Dodatkową frajdę sprawia tutaj także mikrofon/megafon. Zabawa nabiera jeszcze większego rozmachu, kiedy możesz wezwać posiłki/zapytać jak się czują poszkodowani albo ostrzec przed niebezpieczeństwem. 

Gra 5 rybek KLIK  - przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Zabawa ma na celu zgromadzeniu jak największej liczby kart z rybkami. Dzięki wyłowieniu odpowiedniego koloru rybki, karta trafia na twój stosik. Jeśli nie uda Ci się trzeba odłożyć z powrotem do pudełka. Niesamowity trening dla pamięci i koncentracji. Brunek uwielbia tę grę. Na koniec sam liczy swoje karty, by przekonać się kto wygrał. Teleskopowe rybki to największy hit. Sami zerknijcie na zdjęcia. Jeśli rybka jest złożona, naprawdę ciężko domyślić się jaki kolor skrywa. Wśród kart można znaleźć także żabę, która oznacza utratę kolejkę i trzeba oddać jedną swoją kartę do puli. Co więcej, istnieje też tęczowa rybka, która oznacza dowolną rybkę do zgarnięcia tej karty. Zabawa gwarantowana. W tę grę można bawić się w kilka osób. You May Also Like

0 komentarze

IG