Back to school

by - 22.7.20







Hej Kochani,
jak wiecie zbliża się wrzesień. Brunek już zaczął przygodę z przedszkolem w zeszłym roku. Jednak mam wrażenie, że po tak długiej nieobecności tam, proces adaptacji będziemy przechodzić raz jeszcze.

Tak więc część wyprawki musimy uaktualnić. Między innymi buty do przedszkola. Jesteśmy wierni marce Slippers Family (KLIK)Zachowujemy model, jednak wybieramy inny wzór i rozmiar. Teraz to Brunek zaszalał :) Lowerki o princie Cars już są z nami (KLIK), są to tenisówki z gumką. Brunek opanował samodzielne wkładanie i zdejmowanie już dużo wcześniej, więc nie musimy kupować  butów na rzepki.

Zerknijcie:
































Oczywiście jak nowe buty, to nowe naklejki. Marka Podpisane oferuje naklejki, naprasowanki, naszywanki. Do naszego zeszłorocznego imiennego worka wrzucimy buciki, które już mają swoje naklejki.


Takie naklejki dostępne tutaj KLIK.


Dalej kilka elementów z nowej kolekcji My Bag's KLIK (dystrybutor Stokkids - KLIK) z motywem We love travel (dostępny jest także kosmos, dinozaury, słodkie sny, liście).
Znajdziecie tę kolekcję między innymi na stronie Fabryka wafelków KLIK.
- Saszetka śniadaniowa na rzep, jest wykonana z nylonu, co ułatwia czyszczenie i wysuszenie. (wymiary: 18x18x9cm)  KLIK








- kosmetyczka zapinana na tęczowy suwak, idealna na kosmetyki i akcesoria, co więcej także jest wykonana z nylonu, dzięki czemu łatwo ją wyczyścić przy ewentualnym zabrudzeniu przez kosmetyki. (wymiary: 26x18x11cm)  KLIK



- Worek/plecak z kieszonką na suwak, dzięki wewnętrznej podszewce jest wodoodporny. Jest to worek XS, dostępny jest także większy. Jednak dla mojego czterolatka ten wymiar jest idealny. Suwak jest tęczowy i Brunek jest nim zachwycony. Na razie worek przydaje nam się na wycieczki na plażę lub do babci. (wymiary 29x25cm) KLIK




Dla Was także miłego powrotu do przedszkola/szkół!
Trzymam kciuki za nowych przedszkolaków/żłobkowiczów :)

You May Also Like

0 komentarze

IG