yosoy

by - 20.12.18                 Na początku tego roku poznałam wspaniałą markę, która nie tylko dostarcza niesamowitych produktów, ale także jest przyjazna i otwarta dla klienta. YOSOY proponuje artykuły dla niemowląt i dzieci. Powstała w 2015 roku, jest (tak jak ja) z woj. łódzkiego. Naszym pierwszym produktem od nich była pościel GLAMMY (o wymiarach 135x100) w kolorze miodowym. Wiedziałam, że ten kolor rozświetli pokój i łóżeczko, dorosłe już, synka. Dostaliśmy pościel w przepięknym opakowaniu, przewiązaną wstążką. Wygląd pościeli jest przeuroczy ze względu na falbanę jaką posiada poduszka. Jakość pościeli jest fantastyczna, jest to w 100% bawełna z certyfikatem OEKO-TEX Certificate 100 (I klasa). 
           Zerknijcie sami:


                     Kolejnymi produktami, jakie mamy od tej marki, są kocyki z serii Dreamy (o wzorze warkoczu i palm w kolorze szarym, wykonany z wysokiej jakości czesanej przędzy bawełnianej z niemieckim certyfikatem Oeko-Tex 100) i Waflowy (o takim właśnie wzorze w odcieniu kremowym ze złotym haftem Love you to the moon). Kocyki są o wymiarach 100x70cm. Są naprawdę niesamowite!


                     Trzecim kocykiem od firmy yosoy, który znalazł się w naszym koszyku jest french gold o splocie francuskim i wymiarze 100x80cm.  Wszystkie kocyki były zawsze elegancko zapakowane w pudełka. Każdy z nich jest wyjątkowy i nie potrafię wybrać, który wzór podoba mi się najbardziej. Wszystkie są niesamowite. Nawet po praniu, nie tracą swojego kształtu, koloru ani delikatności. I przede wszystkim co jeszcze mnie urzekło to fantastyczne logo naszyte na produktach.
 Zerknijcie do YOSOY! Mają także rożki, ręczniki kąpielowe, maty, śpiworki itp. 

You May Also Like

1 komentarze

IG