Biblioteka Malucha #63 AMD Pierwsze bajeczki

by - 17.2.23


Dobry wieczór!
Dziś chciałam podzielić się z Wami nowościami od wyd. Harperkids (klik). Jest to seria Akademia Mądrego Dziecka dla mniejszych dzieci, kolekcja Pierwsze bajeczki. Są to kartonowe książki o wymiarze 17x17cm. Z dodatkową atrakcją, jaką jest element przesuń paluszkiem. Jest to nie tylko forma zabawy, ale również usprawnianie motoryki małej dziecka. Zaokrąglone rogi są bezpieczne dla najmniejszych pociech. W środku natomiast znajdziemy 10 stron. Najbardziej interesującymi tematami dla dzieci jest świat zwierząt, jak również tematy z najbliższego otoczenia, czyli to co najbardziej otacza dziecko. 

Dzień dobry, pani doktor! (KLIK) 
Dzięki tej książce dziecko ma możliwość przyjrzenia się wizycie lekarskiej w przychodni. Mamy tutaj poczekalnię, jak również gabinet lekarza. Książka ta pokazuje w jaki sposób doktor bada dziecko przed podaniem szczepionki. Świetny sposób na oswajanie maluchów z tym miejscem.Dzień dobry, króliczku! (KLIK)
Poznajemy tutaj rodzine króliczka, małe zajączki bawią się i śmieją razem. Po całym dniu wspólnych harców wszystkie zajączki kładą się do snu w swojej norce. Przytulone do swojej mamusi. Świetna pozycja także przed spaniem :)

Dobrego wieczoru!

You May Also Like

0 komentarze

IG