Biblioteka Malucha #61 Zimowe propozycje od Harperkids

by - 16.12.22

 


Witajcie Kochani!
U nas totalnie zimowo i śnieżnie. Pogoda sprzyja zabawom na śniegu. 
Dziś przychodzę do Was z propozycją świetnych książek na zimowe, długie wieczory od wydawnictwa Harperkids (KLIK). Są to wersje z ulubionymi bohaterami maluchów. Może książka sprawdzi się u Was jako dodatek do prezentu. U nas ostatnio na fali Tomek i Przyjaciele. Leoś woła ciuć ciuć :D Tak więc zacznę dziś od niego.


Tomek i przyjaciele - Zimowe opowieści (KLIK)
Książka w twardej oprawie, z papierowymi kartkami o wymiarze: 21,5x20 cm. Znajdziemy tutaj trzy opowiadania o ciuchciach z wyspy Sodor: Wyjątkowo śnieżny dzień, Tomek ratuje Święta i Śnieżna niespodzianka. Wszystkie idealne na aktualny, grudniowy czas. Opowiastki te dostarczą wiele emocji. Sprawdzimy, czy pociągi poradzą sobie z ogromem śniegu i mieszkańcy będą mieli szczęśliwe święta. 

Bing - Świąteczny zeszyt zadań z naklejkami  (KLIK)
Znajdziemy tutaj 24 strony ze świetnymi zadaniami i naklejkami. Książeczka ma wymiar: 29,7x21 cm. Ma miękką okładkę. Zeszyt ten przeznaczony jest dla dzieci 3+, ze względu na stopień trudności poszczególnych ćwiczeń. My z Leosiem wykonujemy głównie zadania z naklejkami. W przyszłym roku pewnie dokończymy ten zbiór zadań. Zerknijcie sami do środka:Bing - Zimowy zeszyt zadań z naklejkami (KLIK)
Forma zeszytu, wymiar i okładka identyczna jak powyżej. Treść także utrzymana w klimacie obecnej pory roku. Znajdziemy tutaj ciekawą grę wraz z bohaterami kultowego Binga.
W takim zeszycie znajdziemy nie tylko typowe kolorowanki, ale również ćwiczenie pisania, rysowanie po śladzie, łączenie w pary. Wspólne spędzanie czasu może być idealną zachętą do nauki.

Dobrego weekendu Kochani!

You May Also Like

0 komentarze

IG