Wyprawka My Memi dostępna w sklepie Tikikoko

by - 28.10.22

            Hej Kochani, dziś zapraszam Was na wyprawkowy post, który powstał we współpracy ze sklepem Titikoko (KLIK).  Znajdziecie tutaj moje wybory dla Polusi. Zakochałam się w produktach My memi. Postawiłam na trzy produkty z kolekcji Boho flowers, chciałam by wyprawka miała wspólny mianownik. Leoś był królem szarości i bieli. Teraz stawiam na beże i brązy, stąd ten wzór boho.
Zerknijcie jak Polusia pięknie wygląda wśród tych kwiatów. Jest to autorski wzór My memi. 


Otulacz (KLIK) - został uszyty z muślinu bambusowego. Może być stosowany już od pierwszych dni życia. Rozmiar 100x100cm. Jest niesamowicie przyjemny, nawet po praniu nie traci na wartości w dotyku. Materiał ten posiada właściwości termoregulacyjne, więc nie przegrzewa dziecka, utrzymując jednocześnie jego ciepło. Fantastyczne rozwiązanie!

Poduszka (KLIK
o wymiarze 25x35 cm. Zakończona piękną lamówką. Podusia jest płaska i miękka. 

Okrycie kąpielowe (KLIK
To pierwszy ręcznik, który mamy z szelką na szyję rodzica. Jest to niezwykle poręczne, jeśli chodzi o pielęgnację maluszka.  Ręcznik ma wymiar 85x85cm. Jest wykonany z bambusa (gramatura 500 GSM)  i posiada kapturek ze wzorem Boho flowers. Idealnie komponuje się z poduszką i otulaczem.


Pola jest w trakcie rozszerzania swojej diety. Nie stosujemy 100% BLW, ale jest to także pewien element, który wykorzystujemy. Kolejnym moim wyborem dla córki jest fartuszek śliniak od Done by deer. (KLIK). Świetnie sprawdza się do utrzymania czystości ubranek. Dodatkowo łatwo go umyć dzięki 

W sklepie TITI KOKO dostaniecie rabat -12% na całą wyprawkę. Dobrego weekendu!

You May Also Like

0 komentarze

IG