Mamabrum - drewniane zabawki cz.II

by - 9.12.20

 


Jeszcze przed świętami chciałabym podzielić się z Wami kilkoma propozycjami od Mamabrum (KLIK) Tym razem coś dla mniejszych pociech. :)
Zjeżdżalnia z autami KLIK
Jej wysokość osiąga 39cm. Brunek już zdążył ją solidnie przetestować. W zestawie są cztery samochodziki, odpowiadające kolorom zjeżdzalani. Jest ona solidna, od razu gotowa do zabawy. Dzięki grafice na górze można zauważyć start, na dole zaś metę.Sorter domek (KLIK)
Jest to zabawka, która zarówno wspiera rozwój dziecka, jak i zapewnia uciechę. Zabawka spełnia normy EN 71, jest bezpieczna i nie posiada ostrych krawędzi. Uwielbiam tę serię za pastelowe kolory, co więcej domek posiada rączkę, która ułatwia przenoszenie. Daszek można montować samodzielnie, z dwóch stron. Do zestawu dołączonych jest osiem drewnianych klocków. Natomiast na bocznej ścianie znajduje się mała tablica sensoryczna. Dziecko w ten sposób jest w stanie ćwiczyć swoją koordynację wzrokowo-ruchową. Na pewno i Brunek zainteresuje się tym sorterem. 
Drewniana tablica manipulacyjna (KLIK)
Tablica mierzy 33,5x23x13,5cm. Jest ona podręczna do zabawy na macie czy dywanie. Pingwinki mają do pokonania trasę, jest to droga, którą musi pokonać oczywiście rączka dziecka. Zabawka ta zapewni rozwój psychomotoryczny. Cudownie wpasuje się w każdy dziecięcy kącik czy pokój. Urzekły mnie te pastelowe barwy. 
Leoś dostanie sorter i tablicę pod choinkę.
Natomiast Brunek Kitchen helper (KLIK)

Jest on o wysokości 91cm i maksymalnym obciążeniu 100kg. Świetnie sprawdzi się w kuchni, podczas pomocy w gotowaniu i przygotowywaniu posiłków. Będzie pomocny także do sięgania rzeczy z wyższych półek. Cieszę się, że jest on zabezpieczony odpowiednio, dzięki czemu większość zabrudzeń będziemy w stanie zmyć wilgotną szmatką. Rekomendowany dla dzieci do 6 roku życia. Spełnia normę EN 14988. Jest minimalistyczny. Dziecko jest w stanie łatwo go przesunąć. Mam nadzieję, że i w naszej kuchni kitchen helper będzie pomocny. Podzielę się z Wami zdjęciami po Świętach :) 

You May Also Like

0 komentarze

IG