Lia tworzone z pasją

by - 25.4.20

                           Na portalu Instagram zgłosiłam się do firmypodczas naboru dla ambasadorów nowej marki Lia tworzone z pasją (KLIK IG; FACEBOOK KLIK), mieliśmy szczęście i zostaliśmy wybrani. Firma ta zajmuje się rzeczami dla maluchów: kołderki, kocyk, rożki, kokony niemowlęce itp. Tworzą je sami w swojej pracowni. Nie ma wzoru, który by mi się nie spodobał. Oczywiście kolorystyką idziemy bardziej w odcienie chłopięce wiadomo.  Bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła. :)

Dla naszego chłopca dostaliśmy rożek, drewniany gryzak, i materiałową przytulankę do zestawu. Produkty zostały wykonane z bawełny plumeti w odcieniu beżowym, są przeurocze. Odcień jest neutralny, więc pasowałby również dla dziewczynek. Zerknijcie sami.
Kolejną przesyłką była dwustronna podusia z kocykiem/kołderką. Po jednej stronie przepiękna bawełniana część z gałązkami bawełny, po drugiej stronie zielony velvet. Dokoła doszyte zostały białe chwosty. Komplet jest bardzo miły w dotyku, mięciutki. Pierwszy raz mamy coś z materiału velvet, jest naprawdę fantastyczny.Już nie mogę się doczekać kiedy położę naszego chłopca w tych pięknych akcesoriach.
Dobrego weekendu :)

You May Also Like

0 komentarze

IG